BG EN

Гришо стартира с победа и на двойки в Рим

Тенис

Гришо стартира с победа и на двойки в Рим

3662
на 13.05.2014
Гришо стартира с победа и на двойки в Рим
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Григор Димитров и партньорът му на двойки Лукаш Росос започнаха с победа участието си в турнира на двойки в Рим. Българинът и чехът победиха колумбийците Хуан Себастиан Кабал и Роберт Фара със 7:6, 7:6 и продължават напред.

препоръчано

 

В следващия кръг ги очакват вторите поставени Александър Пея (Австрия) и Бруно Соареш (Бразилия). Мачът им е в четвъртък от 11:00 часа.

 

Димитров и Росол вече си осигуриха 11080 евро от наградния фонд и по 90 точки за ранглистата на двойки.

 
Гришо продължава участието си на сингъл в Рим утре от 11:00 часа, когато среща хърватина Иво Карлович. Вчера на старта хасковлията се справи с французина Едуар Роже-Васлен, елиминирайки го след 4:6, 6:3, 6:4.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 131
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК