ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се изкачи с три позиции и се завърна в Топ 20 на световната ранглиста преди началото на Откритото първенство на Франция.
Димитров, който достигна до четвъртфиналите на Мастърса в Рим, вече е 19-и в класацията на АТП с 2055 точки.
В челото няма размествания. Лидер в подреждането с 11260 точки е сърбинът Новак Джокович. Ноле триумфира на състезанието в италианската столица.
препоръчано
Втори е Рафаел Надал (Испания) с 9850 точки, а трети е новият шампион на Откритото първенство на САЩ Доминик Тийм (Австрия) с 9125 точки.
ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с поражение от Шаповалов в Рим
57626
на 19.09.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с чудесна победа (ОБНОВЕНА)
52749
на 16.09.2020


