Грозен скандал в "Пикадили"! Майка с малко дете псува касиерка: Ще те изкормя! Не стига, че си грозна, ами си и дебела!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бургаска майка с дете на видима възраст 7-8 години вдигна грозен скандал на касиерката в хипермаркет "Пикадили" пред очите на смаяните клиенти. За това е сигнализирал свидетел на сцената, цитиран от Флагман.бг.
Бургазлийката крещяла, изричала цинизми в продължение на 20 минути, въпреки чакащите след нея. Панаирът се случил снощи между 20.45 – 21.05 часа.
Циничната жена пазарувала с детето си в хипермаркета. В момента там тече промоция за стикери в албум „Любими мъничета”. За всеки 10 лева от сметката, се полагат по едно пакетче стикери с животни, което децата слагат в специален албум. Вулгарната клиентка попитала касиерката дали не може да й даде още някой друг пакет на аванта.
Касиерката й отвърнала, че й е дала това, което и се полага според сметката. Докато майката прибирала продуктите си в торби, касиерката добавила:
"Извинявайте, но все пак си пазя хляба, а и нали знаете - безплатен обяд няма."
В този момент майката станала изключително агресивна, започнала да крещи и да пита кое от това, което слага в торбите е било безплатно. В момента, в който касиерката й отвърнала отново, че й е дала полагащото се, последвала дълга плеада от псувни и заплахи: "Свиня! Ще те изкормя и ще ти извадя свинската матка! Не стига, че си грозна, ами си и дебела!”
Това било само началото от кошмарните обиди на бургазлийката към касиерката.
"Ще ти изпукам една бутилка в главата и тъпата ви охрана въобще не може да ме спре", казала още тя и завършила с репликата - "Селянка проста!".
"Цитатите са по спомен, но ви уверявам, че са доста точни и са само част от всичко, което бе казано от "госпожата". И да, всичко това тя го каза пред детето си, което ще повторя бе на видима възраст около 7-8 години", пише свидетелят на грозната сцена.
Доволна от изпуснатата агресия, майката се качила на своето почти ново спортно БМВ кабриолет. Според свидетеля въпросната клиентка приличала на фолк дива в облеклото си.


