BG EN

Груевски: Опозицията не иска споразумение

ЧАС ПИК

Груевски: Опозицията не иска споразумение

2316
на 04.07.2015
Груевски: Опозицията не иска споразумение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Македонският премиер и лидер на управляващата партия ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски обвини опозицията в нежелание да се намери изход от политическата криза, която продължава вече 6 месеца. "Моите очаквания са свързани с възможността да се намери разумно решение, разумен компромис за изход от политическата криза. Засега не мога да кажа, че другата страна върви в тази посока", каза Груевски при визитата си в град Гевгели, в южната част на Република Македония.

препоръчано

"Аз оставам с впечатлението, че другата страна прави всичко възможно да не се постигне споразумение. От опозицията през последните дни поставят колкото е възможно по нелогични условия с единствена цел - да не се постигне споразумение и политическата криза да се задълбочава, кое от своя страна ще има последствия за икономиката", каза още Груевски.

Той очаква това поведение да нанесе тежки поражения на следващите предсрочни парламентарни избори и разликата между неговата партия и тази на опозицията да бъде съкрушителна и в полза на ВМРО-ДПМНЕ. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК