ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международна група учени откри първата за 2015-та година комета, обяви на страницата си в социалната мрежа „Туитър” Европейската космическа агенция (ЕКА), предаде Газета ру, информира "Фокус".
препоръчано
Сред първооткривателите са учени от ЕКА и НАСА. Кометата е видяна с помощта на втората камера на инструмента LASCO (Large Angle and Spectrometric Coronagraph), който е част от СОХО (Обсерватория за наблюдаване на Слънцето и хелиосферата), която обикаля около Слънцето.
Изследователите все още не са дали име на кометата.
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
20675
преди 17 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
36997
на 23.06.2026
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
110791
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
47738
на 09.06.2026


