BG EN

Гръм в рая! Мъжът на Мара Отварачката я заряза

ЧАС ПИК

Гръм в рая! Мъжът на Мара Отварачката я заряза

70350
на 30.05.2016
Гръм в рая! Мъжът на Мара Отварачката я заряза
Автор:   ПИК

Християн Гущеров напоследък не обръщал внимание на жена си, а бил зает с нови проекти

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мара Отварачката още не е решила къде ще отмаря през лятото. Виновен за това е мъжът й Християн Гущеров, съобщи ХотАрена.

препоръчано

Милионерският наследник напоследък почти не обръща внимание на съпругата си. „Нямаме планове за почивка, защото Хриси се е впуснал в едни свои проекти…”, жалва се певицата.

Междувременно Мария работи по ново парче. Песента е колаборация с рапъра Dee. „Доста екстремен е той, но аз съм го обуздала. Предстои ни да клипираме”, сподели изпълнителката на „Пайнер”.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК