ГОРЕЩО
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
В останалата част от страната - жега
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръмотевични бури е имало към 15.00 часа в Кюстендил, Казанлък и Елхово. Това съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към Българската академия на ауките (БАН), цитирани от Агенция "Фокус"
препоръчано
Към същия час температурите в страната са били между 27 и 32 градуса. Най-топло е било в Сандански, където са измерени 32 градуса.
На много места в Дунавската равнина и Горнотракийската низина температурите са около 30-31 градуса.
Над повечето райони е слънчево, но над Старопланинското било, над Родопите и над югоизточните райони се е развила по-мощна купесто-дъждовна облачност.


