BG EN

Гръцки банкер номер едно натиска правителството за нови пари от Брюксел още до края на февруари

Балкани

Гръцки банкер номер едно натиска правителството за нови пари от Брюксел още до края на февруари

4012
на 13.02.2017
Гръцки банкер номер едно натиска правителството за нови пари от Брюксел още до края на февруари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гуверньорът на гръцката централна банка Янис Стурнарас призова правителството и международните кредитори да се договорят до края на февруари за отпускане наследващия спасителен транш за Гърция.

„Все още има риск за перспективите ни. Най-големият е ненавременно приключване на преговорите по втория преглед на спасителната програма. Предвид това, че в непосредствено бъдеще в няколко страни членки на еврозоната ще има избори, времето, което остава, е твърде малко”,  посочи Стурнарас.

Той предупреди, че нови отлагания ще доведат до несигурност и ще попречат на планираното икономическо възстановяване.

Нека и двете страни отстъпят на крачка, защото след толкова усилия, жертви и отбелязания напредък, провалът е немислим, настоя Стурнарас.

препоръчано

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в Продължаваме промяната. Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в "Продължаваме промяната". Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК