BG EN

Гръцки полицаи пребили и ограбили нелегални мигранти - захвърлили ги в Турция

Европа

Гръцки полицаи пребили и ограбили нелегални мигранти - захвърлили ги в Турция

10435
на 18.11.2019
Гръцки полицаи пребили и ограбили нелегални мигранти - захвърлили ги в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гръцките полиция е задържала група от 30 нелегални мигранти в лодка, физически ги е нападнала и след това захвърлили в околностите на турския град Одрин, като ги прехвърлили в Турция насила през река Марица, съобщава "Дейли Сабах".

препоръчано

Мигрантите, за които се твърди, че са от Пакистан, Афганистан и Алжир, са задържани от турските власти близо до гръцката граница в Узункьопрю.

Нелегалните твърдели, че освен приложеното физическо насилие, от гръцката полиция били откраднали техните пари и други ценности, преди да бъдат изпратени незаконно в Турция.

Според местни източници в Одрин, Гърция засилва усилията си за връщане на мигранти в Турция.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК