ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ТИР “Ивеко” с гръцка регистрация спука гума на Е-79 край Благоевград, образуваха се опашки, трафикът се пропуска в едната лента от екип на КАТ-Пътна полиция.
препоръчано
Инцидентът е станал към 9.30 ч. след местността „Полигона” в посока Симитли. Гръмнала е задна лява гума на товарния автомобил, който е останал по джанта, съобщава струма.бг. Трафикът ще бъде затруднен до отстраняването на повредата, от двете страни се образуват опашки от по близо километър.
Бебе и дете на 4 години са се возили в джипа, убил жена край Владая
14600
преди 7 часа
Ракета срещу градушка предизвика пожар край Сливен
6947
преди 8 часа


