ГОРЕЩО
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
Спипаха в голяма лъжа Божидар Божанов - бивш министър звъни на пожар в парламента, възмутен от полулидерa на "Да, България" (ВИДЕО)
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Не е работа на служебно правителство да се занимава със смяната на главния прокурор (ВИДЕО)
Слави ПОПИЛЯ Терзиев: Каква мъжка дружба го е свързвала със сектанта Ивей, че да му преведе четвърт милион ей така - каква грозна тайна прикрива той
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фермер от Нафплион, който искаше да изпрати своето послание за изборите, дойде в избирателната секция, за да упражни правото си на глас с магарето си, съобщи "Икономикос Тахидромос".
препоръчано
Фермерът Аристидес Цирикос от Нафплио пристигна на изборите с любимото си магаре като компания. 50-годишният мъж поддържа малка ферма с коне и домашни животни в района на Лефкакия, общинска общност на община Нафплио.
Той е направил същото и на изборите през май, само че тогава е отишъл с коня си до избирателната секция.
Самият той смята, че в Гърция няма подходяща партия, която да го изразява, и затова повтаря този първоначален протест, т.е. да дойде да гласува с магарето си.
свързани новини
Гърция избира нов парламент на предсрочни избори
9027
на 25.06.2023
СТАВАТ ЛИ МИШЕНА: Дертове в Румъния заради американски самолети
677
преди 3 минути
Как Гърция защитава потребителите от увеличенията на цените
6551
преди 4 часа
Гръцката полиция удари престъпна група за незаконен хазарт
12009
преди 20 часа
Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“
10554
на 10.03.2026


