ГОРЕЩО
Цифрите от протеста - малко негласуващи, малко деца + симпатизантите на Радев, ППДБ, "Възраждане", МЕЧ, Величие" и още няколко партии
РЕВОЛЮЦИЯТА ИЗЯЖДА ДЕЦАТА СИ! Ето какъв е най-големият СТРАХ на Румен Радев от метежите
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
ГОРЕЩ КОМЕНТАР! Протестът е опорочен не от вандали, а от шарлатани. И това е по-гнусно
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ЕС
Гръцките земеделски производители започнаха да блокират големите пътни възли в страната
3235
на 22.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцките земеделски производители започнаха да блокират големите пътни възли в страната в рамките на протести срещу предвидените реформи, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Сред блокираните магистрали е и тази в Темпейската долина, която свързва южната и северната част на Гърция.
Протестите ще предизвикат блокиране на трафика по гръцко-турската граница, в района на Коринтския канал и в Темпейската долина, през която минава пътят между Атина и Солун.
В долината са се събрали около 300 фермери с трактори. Полицията отклонява движението по второкласните пътища.
препоръчано
свързани новини
Букмейкърите в Гърция излизат на протест
2874
на 01.12.2015
Ще спаси ли Европейският съюз „вегетарианския бургер“
8752
преди 22 часа
ЕС нападна Илон Мъск, правел безумни изявления
15560
на 08.12.2025
ЕС затяга миграционната политика
10019
на 08.12.2025


