ГОРЕЩО
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
Европа
Гръцките политически лидери не успяха да се споразумеят за пенсионните реформи
2969
на 29.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерите на пет от седемте партии в гръцкия парламент след шестчасови разисквания вчера не успяха да се споразумеят за пенсионните реформи, предизвиквайки критиките на премиера, че опозицията е "безотговорна" и "несериозна", предаде Асошиейтед прес.
препоръчано
Премиерът Алексис Ципрас, който не подкрепяше действията на другите правителства, докато беше в опозиция, се надяваше да накара опозиционните партии да се съгласят с ново орязване на пенсиите в замяна на международни кредити.
Лявото правителство на Ципрас подписа през лятото третото по ред кредитно споразумение от 2010 г., като се съгласи на съкращаване на държавните разходи, включително намаляване на пенсиите
свързани новини
Алексис Ципрас на първо посещение в Турция
2952
на 18.11.2015
„Куин“ ще пусне неиздавана коледна песен
9061
преди 7 часа
Зеленски предупреди: Русия може да нанесе масиран удар около Коледа
11941
преди 9 часа
Седем полицаи ранени след скандал на детски рожден ден в мол
22260
преди 12 часа


