BG EN

Гуркова отрече вземане-даване с Киро Японеца

ЧАС ПИК

Гуркова отрече вземане-даване с Киро Японеца

9901
на 07.04.2014
Гуркова отрече вземане-даване с Киро Японеца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Срещата им трябваше да е тайна, но около нея се разшумя, след като Японеца нападна столичен адвокат.

препоръчано

"С Киро Японеца сме приятели, не сме любовници. Ако трябваше да крием нещо, нямаше да се показваме на публично място", твърди Наталия Гуркова.

Тя признава, че животът й рязко се променя и то в положителна насока, след като става миска.

„Продължавам да чувствам власт над мъжете, винаги съм я чувствала, още от малка",

заяви тя в телевизонно предаване. Независимо, че пази формите си, тя решила да кърми поне до четвъртия месец и второто си дете, чието раждане успя да запази в тайна от светските хроники.

„Както виждаш, гърдите ми не са развалени. 

Нямаше дилема за това дали да кърмя, за мен здравето на децата ми е на първо място", сподели Гуркова пред Сашо Диков.

Тя отрече и слуховете, че между нея и черногорския й съпруг нещата вече не вървят и двамата са пред развод:

„Нашите отношения с мъжа ми са базирани на любов и уважение, това не е вчера, слуховете за раздялата ни са много стари и нямат нищо с истината.

Това са стандартните неща, които се казват, не е дори фалирал, както твърдят някои", разкрива Наталия Гуркова и признава, че в момента не се занимава с нищо друго, освен с отглеждането на децата си:

„Имах бутик за бижута, но го затворих, в момента работя като майка",

твърди миската.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК