BG EN

Гущерови и синът им изкарали COVID-19

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Гущерови и синът им изкарали COVID-19

18674
на 01.12.2021
Гущерови и синът им изкарали COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През истински кошмар са преминали Гущерови през последните няколко седмици. Въпреки, че са се изолирали максимално и не се срещат с много хора, COVID-вълната не e подминала и тяхното семейство.

препоръчано

Светлана, Християн и малкият им син Добромир са изкарали вируса, като бизнесменът дори го е преболедувал повторно.

"Откакто съществува Ковид аз непрекъснато съм в контакт с болни хора. Дори по време на втората ми бременност пътувах с най-добрата ми приятелка до морето, след което вечерта ми се обади разплакана, за да ми каже, че е с положителен тест. Не се заразих тогава, имала съм и други близки контакти с ковид болни. Но преди четири-пет седмици пътувахме семейно до Боровец и Хриси започна да се оплаква, че не му е добре. А там бяхме малко хора, защото избягваме да се виждаме с големи компании, почти никъде и не ходим. Особено Християн е много изолиран, откакто съществува вирусът. Не сме пътували никъде на почивка, за да можем да се пазим. Прибирайки се от Боровец, взехме един тест за Хриси за негово успокоение. Оказа се, че е болен. Вкъщи започнахме да правим тестове на всички, аз и бебето също изкарахме положителен резултат.

Мислех си, че съм "желязната лейди" и мен никога няма да ме хване, но истината се оказа друга. Дъщеря ми не се зарази и я изолирахме с майка ми. Докато ние тримата се лекувахме в нас, Хриси много тежко го изкара. Най-много ме успокояваше фактът, че видимо на бебето нищо му няма", призна Гущерова в интервю.

Тя загубила вкус и обонянието си, и въпреки, че вече е излекувана, те все още не са се възвърнали. Преди да се заразят, те всяка седмица си правели тестове в домашни условия. Максимално ограничили излизанията си - забравили за ресторантите, а почивките станали табу.

"Хубавото е, че вече имаме антитела и можем да пътуваме. Имала съм моменти на депресия, че не може да се пътува. Разбира се, всеки сам си преценява дали да пътува или не, но нас ни беше страх. Колкото повече човек се пази, толкова повече се заразява. До такъв извод стигнах, съдейки по себе си и мои приятелки", добави Гущерова.

След сблъсъка си с вируса, в семейството вече се подготвят за Коледните празници. Тези дни украсявахме елхата, дъщеря ми вече много разбира и помага. Проявява желание да храни дори бебето, интересно й е. Радвам се, че с Християн се срещнахме в този живот. Той е домошар, не обича да ходи по заведения и да излиза, обича да си стои вкъщи, да работи, да готви и непрекъснато да ремонтира нещо. Той е точно това, което съм търсила в един мъж, с когото да създам семейство. Лесно се раждат децата, но най-важното е отсреща да имаш човек, с когото да ти е спокойно и да знаеш, че между вас няма напрежение и караници. Децата трябва да живеят в дом, в който цари разбирателство", смята Светлана. За новата година си е поставила като цел да отвори и физически магазин на бранда си за луксозни пижами.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК