ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Андрей Гълъбинов е обиден на Ивайло Петев и това е истинската причина за отказа му да играе за България, твърди Топспорт. "При Петев няма да играя за България", споделил таранът пред един от бившите си родни треньори, който е работил в ДЮШ на ЦСКА.
Гълъбинов не е доволен от факта, че селекционерът на "лъвовете" го пренебрегваше в предишните мачове. Нападателят на втородивизионния италиански Новара изненадващо отхвърли повиквателната на Ивайло Петев за предстоящите квалификации срещу Хърватия в Загреб и Азербайджан в София.
Срещите са съответно на 10 и 13 октомври, а официалният мотив за отказа на нападателя идва от недоброто му функционално и игрово състояние към момента.
препоръчано
свързани новини
Андрей Гълъбинов отказa да се присъедини към националите
7981
на 01.10.2015
ЦСКА готви трансферна бомба
9011
преди 13 часа
Предложиха играч на Шефилд Юнайтед на ЦСКА
12160
на 13.06.2026
ЦСКА пред раздяла с един от двамата си нападатели
12436
на 13.06.2026
Наш национал подписа с Цървена звезда
7586
на 13.06.2026


