Гълъбинов пак отбеляза за Ливорно, Божинов отново не успя да се разпише

2719
на 20.12.2014

Българският нападател Андрей Гълъбинов вкара четвъртия си гол от началото на сезона в Серия Б. Ливорно завърши 1:1 при гостуването на новака Виртус Ентела и заема 3-а позиция с 30 точки, на 1 от 2-ия Фросиноне. Домакините от курортното градче откриха резултата в 56-ата минута чрез Андреа Мацарани, но Гълъбинов, който игра пълни 90 минути, изравни в 69-ата. Валери Божинов влезе като резерва за Тернана, който отстъпи с 1:2 на Про Верчели в 19-ия кръг на италианската втора лига.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете