BG EN

Гъргоров изригна: Една година съм си късал г*за в ЦСКА

Футбол

Гъргоров изригна: Една година съм си късал г*за в ЦСКА

4298
на 09.02.2016
Гъргоров изригна: Една година съм си късал г*за в ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболистът на Локомотив (Пловдив) Емил Гъргоров обяви, че ситуацията при "смърфовете" е много по-добра в сравнение с тази в ЦСКА по време на неговия престои на "Армията". Припомняме, че след като си тръгна, Бадема бе наречен "сребролюбец". 

"В Локомотив дойде човек, за който мога да кажа, че думата му тежи. Докато в ЦСКА имаше един човек, когото много добре го знаете. Знаете за какъв човек става въпрос. Една година съм си късал г*за и съм се раздавал на терена... затова ли съм сребролюбец?", каза той пред bTV. 

Гъргоров заяви още, че остава със сигурност до лятото в Локомотив. "При добро предложение към мен, от клуба ще ме пуснат, но нога да каже, че до лятото ще съм със сигурност в Локомотив". 

Бадема добави, че с радост ще приеме повиквателна от националния селекционер Ивайло Петев, защото иска да помогне.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК