ГОРЕЩО
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гърция е единствена страна в Европейския съюз, която е била в икономическа рецесия през последното четиримесечие на 2016 г., показват данните на Евростат, предава Greek Reporter.
препоръчано
Брутният вътрешен продукт на Гърция се е понижил с 1,1 % спрямо последното четиримесечие на 2015 г. и с 1,2% в сравнение с третото четиримесечие на 2016 г.
Изправят пред съда стрелеца във вашингтонския хотел "Хилтън"
2613
преди 28 минути
Италия поиска от ЕС да облекчи бюджетните правила заради енергийната криза
2664
преди 36 минути
4,4 по Рихтер разлюля Малатия в Турция
3914
преди 1 часа
Израел погна дезертьорите от военна служба
7682
преди 2 часа


