BG EN

Гърция опрощава борчове до 20 хил. евро

ЧАС ПИК

Гърция опрощава борчове до 20 хил. евро

5163
на 18.08.2015
Гърция опрощава борчове до 20 хил. евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дългове до 20 хил. евро към банки и държавата ще отписват властите в Гърция. Това става възможно с поправка в закона, гласувана миналата седмица в парламента, заедно с новото споразумение между Атина и нейните кредитори, съобщава в. "Етнос".

препоръчано

За да се използва тази възможност обаче, е необходимо да са налице няколко задължителни условия. Поправката се отнася до домакинства без недвижимо имущество, с минимални доходи и с банкови депозити до хиляда евро. Категорично изискване е дълговете да не надхвърлят 20 хил. евро.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК