ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В извънредно изявление гръцкият премиер Алексис Ципрас обяви тридневен национален траур заради 15 загинали при катастрофалните наводнения в Западна Атика, предава местната телевизия "Скай".
препоръчано
Телевизията цитира думите на Ципрас, че "обявяването на тридневен траур е най-малкото, което можем да направим в памет на загиналите" и че "ще бъде направено най-щателно разследване на причините, довели до гибелта им".
свързани новини
Ужас край Атина! Наводнения взеха най-малко пет жертви (СНИМКИ/ВИДЕО)
20154
на 15.11.2017
СЛЕД 40 ГОДИНИ: Самолетите от САЩ до Ливан литват отново
8116
преди 7 часа
Нов масивен срив на Фейсбук и Инстаграм засегна потребители по цял свят
7050
преди 8 часа


