ГОРЕЩО
Икономиката на свободното време и как дигиталните развлекателни платформи променят данъчната система
6 МАЙ: Ден на храбростта и празник на Българската армия
СПЕКУЛАТА! Трудната задача пред властта са ЦЕНИТЕ: Няма закон, който да им развърже ръцете
РАЗЦЕПЛЕНИЕТО: НЕИЗБЕЖНО! А сега сериозно за причината защо ПП и ДБ се разделиха...
ПЕТРОХАНСКИ ИЗМАМИ: Врътна ли ни Гюров за милиардите повече в бюджета?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството одобри допълнителен трансфер в размер на 291 460 лева по бюджета на държавното обществено осигуряване. Средствата са предвидени в централния бюджет за 2015 г.
препоръчано
С тях ще бъдат разплатени извършени разходи през второто тримесечие на годината по предоставени услуги на правоимащите лица по Закона за ветераните от войните и Закона за военноинвалидите и военнопострадалите.
Двата закона регламентират правото на тази категория лица на престой и ползване на дейности и услуги в базите на "Профилактика, рехабилитация и отдих" ЕАД, като изрично предвиждат, че необходимите за целта средства са за сметка на централния бюджет.
свързани новини
Започва програмата за профилактика и рехабилитация за 2015 г.
9958
на 31.03.2015
Патриарх Даниил: Нека имаме кураж да се изправим срещу злото в себе си
1942
преди 19 минути
Патриарх Даниил: Да следваме примера на Св. Георги и неговата вяра в Христос
2748
преди 43 минути


