ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Одобрени са допълнителни разходи по бюджета на Министерството на правосъдието в размер на 3,8 млн. лева. Решението на правителството е взето неприсъствено.
препоръчано
Средствата се осигуряват за извършване на допълнителни строително-монтажни работи по преустройството на сградата за нуждите на Софийския районен съд и Софийската районна прокуратура, която се намира на бул. "Ген. М.Д. Скобелев" 23.
От правителствената информационна служба съобщават, че така ще бъде осигурени и нормални условия за работа на магистратите и служителите на органите на съдебната власт. Средствата ще бъдат осигурени за сметка на преструктуриране на разходи и/или трансфери по централния бюджет за 2015 г. /БГНЕС
Условна присъда за подпалвач в Хасково
14510
на 07.02.2026
Апелативният съд във Варна потвърди 12-годишна присъда за убийство
15991
на 06.02.2026


