BG EN

ДАЛАВЕРА ПО НАШЕНСКИ: Собственици на завод прехвърлиха фирмата си на циганка

Региони

ДАЛАВЕРА ПО НАШЕНСКИ: Собственици на завод прехвърлиха фирмата си на циганка

14780
на 28.02.2017
ДАЛАВЕРА ПО НАШЕНСКИ: Собственици на завод прехвърлиха фирмата си на циганка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 50 работници от обувния завод във Ветрен блокираха с жива верига портала. Те протестират заради неизплатени заплати и обезщетения.

препоръчано

Работниците заплашиха, че няма да допуснат собственика да влезе вътре и да успее да изкара машините.

Хората са без работа от началото на годината, когато изведнъж заводът спира работа и те остават на улицата.

Оказва се, че собствениците на фирмата са неоткриваеми, а тя е прехвърлена на 2 февруари на жена от Плевен, която е социално слаба и е от ромски произход.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Томислав Дончев: Закони, ориентирани към конкретни хора, никога не са добра практика (ВИДЕО) ПИК TV: Томислав Дончев: Закони, ориентирани към конкретни хора, никога не са добра практика (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК