ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийското правителство осъди Турция за продължаващия втори ден обстрел главно на кюрдските сили в северната провинция Алепо и настоя ООН да се задейства, предаде АФП, като цитира сирийската осведомителна агенция САНА.
препоръчано
Министерството на външните работи категорично осъжда повтарящите се турски престъпления и нападения срещу сирийския народ и териториалната цялост на Сирия. Министерството призовава Съвета за сигурност на ООН да сложи край на престъпленията на турския режим, предаде САНА.
Все повече отряди на сирийската опозиция сътрудничат на Дамаск
6885
на 11.02.2016


