BG EN

Дана от "Татковци" простира със слънчеви очила

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Дана от "Татковци" простира със слънчеви очила

18680
на 14.10.2021
Дана от Татковци простира със слънчеви очила
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актрисата Силвия Драгиева, която гледаме като Дана в "Татковци", простира със слънчеви очила, но не от гъзария, а поради здравословни причини.

препоръчано

"Имам алергия от слънчевата светлина, очите ми започват да сълзят. От театъра проблемът се задълбочи, най-вече от прожекторите. Постоянно ползвам капки за очи - изкуствени сълзи. Е, в киното обичам да пускам естествени следи", сподели Драгиева в "Преди обед".

Актрисата не излиза от дома си без слънчеви очила. "Избягвам да ходя на слънце без очила. Мажа се с всякакви балсами, въобще - балсамирам се обилно с кремове", добави екранната Дана.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК