BG EN

Даниел Митов и Иван Иванов разширените фунции на Националния координационен център срещу войната по пътищата

ЧАС ПИК

Даниел Митов и Иван Иванов разширените фунции на Националния координационен център срещу войната по пътищата

22055
на 27.06.2025
Даниел Митов и Иван Иванов разширените фунции на Националния координационен център срещу войната по пътищата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вътрешният министър Даниел Митов и регионалният Иван Иванов ще представят разширените функционалности на Националния координационен център за безопасно движение по пътищата.

препоръчано

Това е една от мерките, набелязани от държавата за справяне с войната по пътищата. Предвижда се по електронен път водачите да получават уведомление за това, че са извършили нарушение.

Преди месец премиерът Росен Желязков разпореди пълна координация между всички институции за пътна безопасност и министерства за възстановяване на ефективната работа на центъра. В края на май, на Национално съвещание на МВР бяха набелязани и допълните мерки за подобряване на контрола и проверките на пътя.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК