ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рускинята Даря Касаткина спечели турнира по тенис за зелен клей в Чарлстън с награден фонд 776 хиляди долара. 19-годишната Касаткина победи категорично Елена Остапенко (Латвия) с 6:3, 6:1 в първия си финал на състезание на УТА и заслужи дебютна титла в кариерата си.
След равностойно начало 42-ата в света рускиня взе девет от последните десет гейма, за да триумфира след малко повече от час игра. 66-ата в световната ранглиста Остапенко за първи път достигна до мач за титлата на клей, но остана без трофей и при третия си финал след Квебек Сити през 2015 година и в Доха през миналия сезон.
препоръчано
ЛИЧНА ДРАМА: Любимата на Гришо загуби най-добрата си приятелка
31701
на 11.05.2026
Ключов тест за Григор Димитров в Бордо
8370
на 11.05.2026
Сабаленка заплаши с бойкот турнирите от "Големия шлем"
17638
на 06.05.2026


