BG EN

Два влака с тела на загинали при катастрофата на малайзийския Боинг-777 пътуват към Харков

ЧАС ПИК

Два влака с тела на загинали при катастрофата на малайзийския Боинг-777 пътуват към Харков

4972
на 22.07.2014
Два влака с тела на загинали при катастрофата на малайзийския Боинг-777 пътуват към Харков

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Два влака с тела на загинали при катастрофата на малайзийския Боинг-777 са тръгнали от град Торез, Донецка област към Харков, предаде Интерфакс, цитирайки съобщение на украинското министерство на регионалното развитие.

препоръчано

По-рано украинският вицепремиер и председател на държавната комисия за разследването на причините за катастрофата Владимир Гройсман информира президента Петро Порошенко за планираното пътуване на влаковете. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК