ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 91 години от джебелското село Плазище е настанен в болница, след като е бил нападнат от две кучета. Това съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Кърджали, цитирани от кореспондента на БТА в региона Валентина Стоева.
препоръчано
От полицията уточниха, че инцидентът е станал в самото село, когато стопанинът на четириногите, които са от породата кангал, бил зает със селскостопанските си животни. Пострадалият е с разкъсване на дясната подбедрица.
Собственикът на кучетата е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за това, че не е положил достатъчно грижи за намиращи се под негов надзор 2 кучета, които причинили телесна повреда.
свързани новини
Свиреп кангал нахапа дете във врачанско село
11805
на 24.07.2019
Проговори детето, нахапано от домашни кучета кангал
19356
на 04.01.2023
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
11150
преди 2 часа
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
4938
преди 2 часа
Късо съединение предизвика пожар в Русенско
5216
преди 3 часа
Възрастен мъж почина при пожар в Монтанско
6966
преди 6 часа


