ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
КУЛТОВ СЦЕНАРИЙ какво щяха да направят Кокорчо, Христо Иванов, Боби Ваклинов, "Бърд" и компания, ако български политик беше дръзнал да изрече ТЕЗИ ДУМИ на Петер Мадяр
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два тежкотоварни автомобила се запалиха и изгоряха на 127-ми километър АМ "Тракия“, съобщиха от полицията. Сигналът е получен около 14.10 часа. Един от тировете е бил спрял в аварийната лента и в него се е блъснал друг.
препоръчано
Пострадал е един от пътуващите, към момента няма подробна информация за здравословното му състояние.
Екипи на пожарната гасят огъня, служители на Пътна полиция са насочени към мястото, за да подпомогнат движението.
Обходният маршрут за камионите към София е през пътен възел Войводиново - 133 км - Пловдив - Голямоконарско шосе - 118 км.
свързани новини
ПЪРВО В ПИК! Огромен пожар на "Тракия" (СНИМКИ)
24264
на 26.09.2018
Един човек е загинал, а 28 са ранени при катастрофи за денонощие
10504
преди 13 часа
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
29996
преди 14 часа


