ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Митничарите се усъмнили в двете еднакви коли на нашенците и ги спрели за проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама българи са задържани от френските митнически служби за притежание на 200 килограма канабис, съобщи телевизия France 3, цитирана от "Фокус".
препоръчано
На 6 април сутринта митническите служители от Нарбон са видели две еднакви коли да се движат заедно по пътя и са ги проверили при град Фиту.
В единия автомобил са открити 194 килограма хашиш и 9 килограма канабис. При обиска на втората кола не е открито нищо, но шофьорът е задържан, тъй като е заподозрян за съучастничество.
Двамата българи са на 39 и 53 години.
Откриха и иззеха канабис от необитавана къща
4187
на 12.04.2016
Канабис и незаконно оръжие откриха в село край Кюстендил
11073
на 08.04.2016


