ГОРЕЩО
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама бяха убити, а 23 - ранени по време на протест във Венесуела, предаде AFP. Демонстрацията е срещу властта в страната и задълбочаващата се икономическа криза.
препоръчано
Убитите са привърженик и противник на венесуелските власти.
„Имаме двама убити, за съжаление. Това са Хуан Монтоя, който протестираше в подкрепа на властите в Каракас и 23-годишният студент Басил Да Коста от антиправителствения митинг. При протестите са ранени общо 23 души”, заяви генерал Луиза Ортега Диаз.


