ГОРЕЩО
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Този служебен кабинет е срам за България!
Въшно с призив всички българи незабавно да напуснат Близкия изток
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Япония при пожар, възникнал при катастрофа в пътен тунел са загинали двама души, а над 60 са пострадали, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Regnum.
В тунела, намиращ се в югозападната префектура Хирошима рано сутринта е станала автомобилна катастрофа с участието на 12 автомобила. Веднага в тунела, дълъг 840 метра, избухва пожар.
На спасителните екипи им е било трудно да достигнат ди мястото на катастрофата заради образувалото се скупчване на коли в тесния тунел. В болница са настанени 63 души – някои с травми, но повечето с отравяния от изгорели газове.
препоръчано
свързани новини
НАСА ще предизвика тестов пожар в космоса като запали космически кораб
9951
на 17.03.2016
Самолетът на инфлуенсър бе свален от руска ПВО, объркала го с украински дрон
11769
преди 5 часа
Метеорит с тегло около 1 тон се разби в къща в Хюстън
10713
преди 5 часа
Военен самолет се разби в Колумбия, има жертви (ВИДЕО)
6582
преди 5 часа


