ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В резултат на обилния снеговалеж в южната и източната част на Полша, двама души загинаха, а хиляди са останали без електричество, съобщи TVN 24.
препоръчано
Заради внезапните лоши метеорологични условия шофьорите не са имали време да сменят гумите на колите си и броят на произшествията се е увеличил драстично. 30-годишен мъж загубил контрол и се блъснал в кола на майка с две деца. 7-годишно момиче е загинало в болница от раните си. Също така се съобщава за една смърт от хипотермия – човек е заспал пиян на пейка в град Легница и замръзнал. Счупени клони на дървета са причинили аварията в електропроводите.
Прогнозите за времето показват, че метеорологичните условия ще се влошават.
свързани новини
В Южна Полша падна първият сняг
7732
на 12.10.2015
Жена и дете загинаха при руска атака с дронове в Харковска област
5222
преди 7 часа
Скочиха продажбите на антидепресанти в Русия
10422
преди 17 часа
Нетаняху ще се срещне с Тръмп, ще обсъдят ''ядрените преговори'' с Иран
8690
преди 17 часа


