ГОРЕЩО
ЗАТРУПВА НИ! Образува се нова снежна покривка, вятър създава условия за виелици и навявания (КАРТИ)
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души са ранени с огнестрелно оръжие, а други 31 са арестувани през поредната неспокойна нощ в американския град Фъргюсън, щата Мисури, след като на 9 август бял полицай застреля местно чернокожо момче, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Ранените са простреляни от огън, идващ от демонстрантите, заяви Рон Джонсън, който е натоварен с операциите по поддържане на реда в града.
Той увери, че полицията не е откривала огън през изминалата нощ.
Демонстрациите в града продължават, а напрежението се увеличава на фона на подозренията на местните жители, че убийството на 18-годишния Майкъл Браун е на расова основа.
препоръчано
Леден студ скова Украйна, градусите паднаха до -30
1092
преди 5 минути
Джорджа Мелони качи ВИДЕО с размирици и ранени полицаи
16845
преди 8 часа
Аятолах Али Хаменей към САЩ: Война срещу Иран ще е война в целия регион
11222
преди 9 часа


