BG EN

Двама загинаха след победа на Дуисбург

Световен футбол

Двама загинаха след победа на Дуисбург

3617
на 13.08.2013
Двама загинаха след победа на Дуисбург
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Страхотна трагедия разтърси отбора на Дуисбург след мача с Ян (Регенсбург) от Трета лига на Германия. “Зебрите” биха с 2:1, но не можаха да се порадват на успеха. Двама от феновете на отбора намериха смъртта си на трибуните, което покруси всички. Както е известно, помощник-треньор на Дуисбург е българинът Илия Груев.

В началото на второто полувреме 50-годишен мъж почина на място от сърдечен удар. До него бе синът му, за когото веднага бе извикан психолог. Малко след това в същия сектор се строполи и запалянко на 57 години. Той бе откаран в болница, където умря на следващия ден.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК