BG EN

Двама от ранените гранични полицаи са в тежко състояние

ЧАС ПИК

Двама от ранените гранични полицаи са в тежко състояние

9863
на 26.12.2014
Двама от ранените гранични полицаи са в тежко състояние
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама от служителите на МВР, които катастрофираха тази нощ в близост до с. Горно Ябълково, са в тежко състояние. Това гласи най-новото съобщение от пресцентъра на МВР.

препоръчано

На всички пострадали им е оказана медицинска помощ на място и са откарани в болница. Другите пострадали са с леки наранявания. В момента текат прегледи на пострадалите служители на МВР.

В района на инцидента са министър Веселин Вучков, главният секретар на МВР Светлозар Лазаров и директорът на ГД „Гранична полиция“ Захарин Пенов. Очаква се брифинг в сградата на РДГП-Елхово.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК