ГОРЕЩО
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Локомотив (Пловдив) подписа договори с Дани Кики и Ивайло Иванов. Това съобщи членът на Управителния съвет на клуба д-р Костадин Думанов.
препоръчано
Дани Кики реши да приеме условията на "черно-белите" и да остане при тях и през следващия сезон. 19-годишният Ивайло Иванов е полузащитник, и е бил капитан на юношеския отбор на Левски. В понеделник Локомотив заминава за Банско, където ще проведе първия си подготвителен лагер.
Дани Кики: Трябва да се готвим за мача с "Ботев"
10904
на 04.03.2015


