ГОРЕЩО
Чистката в МВР продължава! Дечев смени тримата зам.-директори на СДВР
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама пострадаха при катастрофа на пътя Пловдив – Равнища вчера, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
Около 16.00 часа на излизане от село Храбрино, лек автомобил "Сеат" при ляв завой навлиза частично в лентата за насрещно движение и се блъска в "Мицубиши", управлявано от 51-годишен мъж от село Кузьово.
Пострадали от катастрофата са 23-годишен младеж от село Първенец и 18-годишната му спътничка от Пловдив в "Сеат"-а. Те са откарани в болница без опасност за живота и след преглед са освободени.
Няма данни за употреба на алкохол от шофьорите, уточниха от полицията./topnovini.bg
свързани новини
Прокуратурата, ЦИК, МВР и ДАНС проведоха среща за изборите (СНИМКИ)
4556
преди 20 минути
Чистката в МВР продължава! Дечев смени тримата зам.-директори на СДВР
43186
преди 1 часа
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
21096
преди 1 часа


