ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама турски войници са били убити, а други трима са били ранени при нападение в северозападната сирийска провинция Идлиб, съобщиха от турското министерство на отбраната, информира "Франс прес".
препоръчано
“Нападателите са ударили отряд, връщащ се от патрул“, уточниха турските военни, без да дават подробности за вида на нападението.
Репортер на АФП от мястото на атаката съобщава, че става въпрос за взрив на бомба по пътя Идлиб-Бениш.
Идлиб е дом на последната голяма джихадистка и бунтовническа крепост в Северозападна Сирия, предава още по темата БГНЕС.
Турция гърмя с ракети по Северна Сирия
13219
на 18.08.2021


