BG EN

Двама ултраси нападнаха младеж на спирка в София, разбиха бутилка в главата му

Крими

Двама ултраси нападнаха младеж на спирка в София, разбиха бутилка в главата му

24085
на 11.05.2025
Двама ултраси нападнаха младеж на спирка в София, разбиха бутилка в главата му
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишен младеж е пострадал след нападение на спирка на градския транспорт в София. Двама души са арестувани, единият от тях е непълнолетен, съобщава БНР.

препоръчано

Сигналът в полицията е подаден след 17 часа снощи. Инцидентът е станал на спирка на градския транспорт на булевард "Възкресение".

От СДВР уточниха, че 18-годишният младеж е бил нападнат и ударен с бутилка по главата. На място е пристигнала полиция. За нападението са арестувани младеж на 17 години и мъж на 31.

Причините за случилото се разследва. По първоначална информация става дума за скандал между футболни запалянковци.

По случая тече досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК