ГОРЕЩО
Дафовска след катастрофата на "Тракия": "Добре съм, бъдете здрави!"
СВЕТОВНИ МЕТЕОРОЛОЗИ АЛАРМИРАТ: Мощен климатичен феномен удря с екстремни горещини, суши и наводнения
Докато Демерджиев се пеняви срещу Десислава Атанасова и върши незаконни набези, в държавата настана хаос и напрежение
ИЗЛЕЗЕ НА СВЕТЛО: Лена Бориславова набира безплатни стажанти за новата си кантора
Журналист с тежка прогноза: Демерджев ще се превърне в заплаха за премиера, да си спомни как Цветанов, Рашков и Дечев завършиха като карикатури
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две деца загинаха при мощното земетресение в източната част на Демократична република Конго, съобщава РИА Новости.
препоръчано
Трусът с магнитуд 5,6 по скалата на Рихтер е регистрирано в нощта срещу петък. Епицентърът му се е намирал в близост до границата с Руанда и на около 35 км от град Букаву.
„До летището в Букаву се срути сграда, две деца загинаха“, съобщават властите.
В близост до епицентъра на земетресението се намира и миротворческа база на ООН, но за разрушения или пострадали не се съобщава.
свързани новини
Земетресение 5,6 разлюля Конго (Киншаса)
16435
на 07.08.2015


