BG EN

Две жени са пострадали при катастрофи в община Стара Загора

Инциденти

Две жени са пострадали при катастрофи в община Стара Загора

15317
на 28.11.2025
Две жени са пострадали при катастрофи в община Стара Загора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две пешеходки са пострадали при пътни инциденти на територията на община Стара Загора през изминалото денонощие, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
 
Първият инцидент е станал на кръстовището между бул. „Крайречен“ и бул. „Цар Симеон Велики“ в Стара Загора. Автобус „Ванхол“, управляван от 66-годишен мъж, е блъснал 55-годишна пешеходка. Жената е настанена в болница с различни наранявания, като състоянието ѝ е без опасност за живота.

препоръчано

Вторият пътен инцидент е регистриран в с. Богомилово, на кръстовището на ул. „Девети септември“ и ул. „Слънчева“. Там 76-годишна пешеходка е била ударена от лек автомобил „Фиат“, управляван от 65-годишен мъж. Пострадалата също е откарана в лечебно заведение с различни наранявания, без опасност за живота.
Двамата водачи и пострадалите жени са тествани за употреба на алкохол, като и трите проби са отрицателни. По двата случая са образувани досъдебни производства под надзора на Районната прокуратура – Стара Загора.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК