ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два земни труса са били регистрирани в Тихия океан край бреговете на Камчатка, съобщава „Интерфакс”, като се позовава на Камчатския филиал на Единната геофизична служба на Руската академия на науките.
препоръчано
Според данните, земетресение с магнитуд 5.2 по Рихтер е било засечено на малко повече от 180 км от Петропавловск-Камчатск на дълбочина 50 км.
Няколко часа по-рано пък е регистриран трус с магнитуд 4.2 по Рихтер в същия район.
В населените пунктове в региона трусовете не са били усетени, съобщават от регионалното управление на Министерството на извънредните ситуации на Русия.
Превод и редакция: ПИК
Земетресение с магнитуд 5.0 по Рихтер разтърси Камчатка
9685
на 26.03.2020
Земетресение с магнитуд 4.8 по Рихтер бе регистрирано на Камчатка
9593
на 21.01.2020
Земетресение с магнитуд 4.0 по Рихтер е било регистрирано край Камчатка
11324
на 09.01.2020
Земетресение с магнитуд 5.5 по Рихтер бе регистрирано на Камчатка
7741
на 31.12.2019


