ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две ключови либийски нефтени пристанища – Ес-Сидр и Рас-Лануф, разположени в източната част на страната, са възобновили работа, след близо двегодишно спиране, предаде ИТАР-ТАСС, цитирайки Националната нефтена корпорация на Либия.
препоръчано
Либийските власти са постигнали съгласие да бъдат отменени наложените по-рано форсмажорни обстоятелства, които възпрепятстваха изпълнението на договорените задължения", заяви представител на компанията. Той подчерта, че в най-скоро време ще бъде възобновен и износа.
От края на юли 2013 г. до началото на юли 2014 г. бунтовници завзеха нефтените пристанища Ес-Сидр и Рас-Лануфе.
Доналд и Мелания Тръмп планират визита в Гърция
12468
преди 6 часа
В Китай започна масовото пътуване за Лунната Нова година
8835
преди 7 часа


