BG EN

Две къщи край Сандански изгоряха до основи, няма пострадали

Региони

Две къщи край Сандански изгоряха до основи, няма пострадали

3596
на 12.09.2013
Две къщи край Сандански изгоряха до основи, няма пострадали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две къщи изгоряха тази нощ в село край Сандански. За щастие, няма пострадали хора, пише vesti.bg.

препоръчано

Сигналът за пожара е подаден малко след 04.00 часа тази нощ от село Черешница, община Сандански. Изгорели са една обитаема къща и втора до нея, в която не е живял никой. Няма пострадали хора.

Огънят е загасен от огнеборци и местни хора. Причините за пожара ще станат ясни по-късно днес след оглед в светлата част на деня.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК