BG EN

Две сандански села се вдигат на бунт заради път

Региони

Две сандански села се вдигат на бунт заради път

3476
на 20.04.2015
Две сандански села се вдигат на бунт заради път
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жителите на санданските села Левуново и Катунци са в стачна готовност, съобщи Васил Бабалев, зам. – кмет по строителството към Община Сандански, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Кметовете на населените места са алармирали ръководството на Община Сандански за натоварения трафик, минаващ през селата и разрушената инфраструктура.

Недоволството на местните е свързано с това, че през селата преминават всекидневно тежкотоварни автомобили на фирмата изпълнител на лот 4 от магистрала „Струма”.

Най-засегнато е село Катунци, където има напукани къщи, като по думите на Бабалев, от местното ръководство обмислят протест, при който да блокират тежкотоварните автомобили преминаващи през селото.

Бабалев съобщи, че засега не е ясно кога ще бъде блокадата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК