ГОРЕЩО
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две фирми основно ще поемат временната издръжка на ЦСКА. Едната от тях ще е българска - "Асарел-Медет", чийто собственик е Лъчезар Цоцорков, който веднъж вече помогна на "червените". По-интересното в случая е, че другата фирма е германският автомобилен гигант "Ауди".
препоръчано
Припомняме ви, че преди време имаше вариант именно немците да бъдат спонсор на ЦСКА. В същото време ЦСКА се очаква да имат нов генерален спонсор от месец септември. Именно тогава изтича контракта с "Глобул", като на този етап "червеното" ръководство не е преговаряло за подновяването му.
Бивш съотборник на Любо Пенев с обнадеждаваща новина
17700
преди 11 часа
Лудогорец моли УЕФА за...
11071
преди 11 часа
Христо Янев все още няма победа над Станислав Генчев
12043
преди 16 часа
Петев е убеден, че Лудогорец ще се пребори с Левски за титлата
9453
преди 16 часа


