Двойна фрактура свали от сцената Шарл Азнавур! Звездата спира да пее до септември
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендата на френския шансон Шарл Азнавур спира турнето си. Певецът, който получи двойна фрактура на лявата раменна гост през май, е принуден да отмени 5 свои концерта това лято. Неговият говорител заяви, че той ще възобнови световната си обиколка чак през септември.
"Откакто получи двойно счупване на костта, Азнавур се възстановява. Лекарите обаче прецениха, че възстановяването му ще е по-дълго от очакваното и ще продължи до края на август", уточни говорителят му.
94-годишният Шарл отмени спирките си в Лондон на 30 юни, Марбея на 14 юли, Регенсбург на 21 юли, Кьолн на 4 август и хърватския град Пула на 16 август. Той трябва да изнесе представления на неуточнена дата в Сидни, както и шоута в Токио на 17 септември, Осака на 19 септември, Киев на 20 октомври и Брюксел на 26 октомври.
Прощалното турне на изпълнителя на "La Bohème" ще приключи в Цюрих на 22 декември, пише "Монитор".


